Inligting

Kalorieë in Salmon

Kalorieë in Salmon


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in Salmon

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Salmkalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Salm, Atlantiese Oseaan, gekweekte, droë hitte367039.3224.5
Salm, Atlanties, geboer, rou362039.421.54.3
Salm, Atlantiese, wilde, gekookte, droë hitte280039.212.51.9
Salm, Atlanties, wild, rou281039.312.61.9
Salm, kinook, gaar, droë hitte356039.620.64.9
Salm, kinook, rou354039.520.76.1
Salm, kinook, gerook159024.95.91.3
Salm, kinook, gerook, (lox), gereeld3305.21.20.3
Salm, kam, geblik, sonder sout, gedreineerde vaste stowwe met been520079.120.35.5
Salm, kaas, gaar, droë hitte237039.87.41.7
Salm, kam, gedreineerde vaste stowwe met been520079.120.35.5
Salm, kaas, rou238039.97.51.7
Salm, coho, geboer, gaar, droë hitte255034.711.82.8
Salm, coho, geboer, rou254033.812.22.9
Salm, coho, wilde, gaar, droë hitte247041.77.71.9
Salm, coho, wilde, gaar, klam hitte285042.411.62.5
Salm, coho, wild, rou289042.811.72.5
Salm, pienk, ingemaakte, gedreineerde vaste stowwe met been100 gram136023.14.80.8
Salm, pienk, ingemaakte, vaste stowwe met been en vloeistof631089.727.47
Salm, pienk, geblik, sonder sout, vaste stowwe met been en vloeistof631089.827.57
Salm, pienk, gaar, droë hitte185031.75.50.9
Salm, pienk, rou184031.75.50.9
Salm, sockeye, ingemaakte, gedreineerde vaste stowwe met been613086.1275.8
Salm, sokkies, geblik, sonder sout, gedreineerde vaste stowwe met been565075.5276.1
Salm, sockeye, gaar, droë hitte335042.3173
Salm, sockeye, rou48062.40.4


Kyk die video: Salmon On The Traeger - Ace Hardware (Julie 2022).


Kommentaar:

  1. Bartolo

    Nou het almal vir my duidelik geword, ek bedank vir die hulp in hierdie vraag.

  2. Roddric

    Amper dieselfde.

  3. Norwell

    Jy is verkeerd. E -pos my by PM.

  4. Cooney

    Daarin is iets. Nou het alles duidelik geword, baie dankie vir die hulp in hierdie saak.

  5. Beadurof

    Ek stem saam met jou, dankie vir jou bystand in hierdie saak. Soos altyd, alles net briljant.

  6. Pruie

    Ek dink dat u verkeerd is. Ek kan die posisie verdedig. Skryf aan my in PM, ons sal kommunikeer.



Skryf 'n boodskap