Inligting

Kalorieë in pastei

Kalorieë in pastei


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in pastei

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Pastei-kalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Pastei, appel, kommersieel voorbereide, verrykte meel679.60.53.11.1
Pastei, appel, kommersieel voorbereide, onverrykte meel679.60.53.11.1
Pastei, appel, berei uit die resep7510.50.73.50.9
Pastei, piesangroom, berei uit 'n mengsel, sonder bakvorm71913.72
Pastei, piesangroom, berei uit die resep769.31.23.91.1
Pastei, bloubessie, kommersieel voorberei669.90.52.80.5
Pastei, bloubessie, voorberei uit resep699.50.83.40.8
Pastei, kersie, kommersieel voorberei7411.30.63.10.7
Pastei, kersie, berei uit die resep7710.90.83.50.8
Pastei, sjokolade-crème, kommersieel voorberei869.50.75.51.4
Pastei, sjokolademousse, berei uit 'n mengsel, sonder bakvorm748.414.42.3
Pastei, klapperroom, berei van die mengsel sonder bak788.10.852.5
Pastei, klapperroom, kommersieel voorberei8410.50.64.72
Pastei, klappervla, kommersieel voorberei748.61.73.71.7
Pastei, eiervla, kommersieel voorberei605.91.63.30.7
Pastei, gebraai pies, kersie9012.10.94.60.7
Pastei, gebraai pies, vrugte9012.10.94.60.7
Pastei, gebraai pies, suurlemoen9012.10.94.60.7
Pastei, suurlemoenmering, kommersieel voorberei7613.40.42.50.5
Pastei, suurlemoenmeringue, berei uit die resep8111.11.13.70.9
Pastei, maalvleis, berei uit die resep8213.60.73.10.8
Pastei, perske639.30.52.80.4
Pastei, pekanneute, kommersieel voorberei11316.21.15.21
Pastei, pekanneute, berei uit die resep11714.81.46.31.1
Pastei, pampoen, kommersieel voorberei607.71.12.70.5
Pastei, pampoen, berei uit die resep587.51.32.60.9
Pastei, vanielje room, berei uit die resep799.21.44.11.1


Kyk die video: 4 Nohut Tanesiyle Ekşi Maya Nasıl Yapılır?Klasik yöntemlere göre yarısının atılmadığı tarif (Julie 2022).


Kommentaar:

  1. Dyami

    I personally did not like it !!!!!

  2. Burhardt

    Ek dink jy is verkeerd. Ek is seker. Ek kan dit bewys.

  3. Daijar

    Regtig en soos ek nie vroeër besef het nie

  4. Fritz

    It is necessary to tell him - a serious fault.



Skryf 'n boodskap