Inligting

Kalorieë in Oyster

Kalorieë in Oyster


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in Oyster

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Oesterkalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Oester, oos, geblik1126.311.441
Oester, oos, gekook, gebak en gebraai1679.97.510.72.7
Oesters, oostelike, gekweekte, droë hitte676.261.80.6
Oester, oos, geboer, rou504.74.41.30.4
Oesters, oostelike, wilde, gaar, droë hitte614.171.60.5
Oester, oostelike, wilde, gekookte, klam hitte1166.6124.21.3
Oester, oos, wild, rou1699.717.56.11.9
Oester, Stille Oseaan, gaar, klam hitte412.54.71.20.3
Oester, Stille Oseaan, rou412.54.71.20.3


Kyk die video: MLY - Tang Yuan Traditional Dish (Junie 2022).