Inligting

Kalorieë in haring

Kalorieë in haring


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Haringkalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Haring, Atlantiese, gekookte, droë hitte290032.916.63.7
Haring, Atlanties, gekipper62073.50.8
Haring, Atlanties, ingelegd36713.519.925.23.3
Haring, Atlanties, rou4505.12.60.6
Haring, Stille Oseaan, gaar, droë hitte360030.325.66
Haring, Stille Oseaan, rou359030.225.56

Ek wou net sê hoe goed hierdie webwerf is. Die makro-voedings- en daaglikse kaloriebehoeftes sakrekenaars gebruik ek die heeltyd. Dankie!

-


Kyk die video: 4 Bewezen Tips om Hoge Bloeddruk te Verlagen Zonder Medicijnen (Junie 2022).