Inligting

Kalorieë in sous

Kalorieë in sous


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in sous

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Sagte kalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Jus, au jus, geblik3862.90.50.2
Jus, au jus, droog1 teelepel91.40.30.30.1
Sous, beesvleis, geblik12311.28.75.52.7
Sous, bruin oombliklik, droog1725271.438.753.826.6
Sous, bruin, droog1 eetlepel223.60.60.60.2
Jus, hoender, geblik18812.94.613.63.4
Sous, hoender, droog3050.90.80.2
Jus, AANVULLENDE VOEDSEL, RED LABEL Au Jus Base, droog192.31.60.40.2
Sous, AANVULLENDE VOEDSEL, SUPERB Country sousmengsel, droog3271364.355.1177.370.9
Jus, AANGEPASTE VOEDSEL, SUPERB Instant Au Jus Mix, droog33444.623.96.83.1
Sous, AANVULLENDE VOEDSEL, SUPERB Onmiddellike beesvleissous, meng254.10.70.60.3
Jus, AANGEPASTE VOEDSEL, SUPERB Instant Bruin sousmengsel, droog1725271.438.753.826.6
Jus, AANGEPASTE VOEDSEL, SUPERB Instant Chicken Chicken sousmengsel, droog263.80.710.3
Sous, AANVULLENDE VOEDSEL, SUPERB Onmiddellike varkvleis sousmengsel, droog244.30.60.50.3
Jus, AANGEPASTE VOEDSEL, SUPERB Instant Turkye, sousmengsel, droog273.90.810.3
Jus, AANGEPASTE VOEDSEL, SUPERB Oudtydse BISCUIT Jus, MIx, droog3366368.844.6190.657
Jus, AANGEPASTE VOEDSEL, SUPERB Gepeperde outydse Koekie Jusmengsel, droog3400352.744.7201.659.1
Sous, HEINZ Huisstyl Geurige Beesvleis2 oz223.50.60.60.2
Saus, HEINZ, HEINZ Tuis Bruin Sout Bruin Saus, ingemaakte.25 koppie253.40.90.80.3
Sous, kitsvleis, droog254.10.70.60.3
Sop, kalkoen, droog273.90.810.3
Sous, vleis of pluimvee, voorberei, natrium laag1 koppie12514.595.72.4
Jus, sampioen, geblik1191336.51
Sous, sampioen, ontwater, droog1 koppie7013.82.10.90.5
Sous, NESTLE, CHEF-MATE Landwors, sous, gereed om voor te sit4614187136.9369.195.9
Sous, NESTLE, TRIO Au Jus sousmengsel, droog81.700.20.1
Sous, NESTLE, TRIO Bruin sousmengsel, droog243.50.60.90.3
Sous, NESTLE, TRIO hoender sousmengsel, droog325.10.90.90.3
Sous, NESTLE, TRIO Country sousmengsel, droog355.20.71.20.3
Sous, NESTLE, TRIO Suidelike sousmengsel, droog1770222.79.193.720.6
Sous, NESTLE, TRIO Turkye sousmengsel, droog2053408.548.624.65.6
Sous, ui, ontwater, droog1 koppie7716.22.20.70.4
Jus, PEPPERIDGE PLAAS HARTE BEEF GRAVY, GLAS JAR14621.110.22.40.8
Sous, varkvleis, droog1 porsie254.30.60.60.3
Jus, kalkoen, geblik12212.26.251.5
Sous, kalkoen, droog1 porsie264.60.70.50.1
Sous, ongespesifiseerde tipe, droog1 koppie8514.43.220.7


Kyk die video: BEGINNER Jump Rope Tricks: Top 5 Fall 2019 (Junie 2022).


Kommentaar:

  1. Kek

    is the special case.

  2. Alarick

    Ek het gedink en die boodskap wegbeweeg

  3. Tam

    Ek stem saam met u, dankie vir u hulp in hierdie saak. Soos altyd is alles vernuftig eenvoudig.

  4. Arashimi

    Een meisie was gelukkig. Geluk is ook nie in die skuld nie. Hoeveel kak pas nie in my kop nie! Hoe hoër die intelligensie, hoe laer is die soen. Eet soggens 'n lewendige padda, en niks erger sal daardie dag met jou gebeur nie. Niemand het nog aan kennis gesterf nie, maar u moet dit nie waag nie!

  5. Peter

    Interessant. En die belangrikste, ongewoon.

  6. Kilrajas

    Ek dink dit is 'n baie interessante onderwerp. Kom ons gesels met u in PM.



Skryf 'n boodskap