Inligting

Kalorieë in wildsvleis

Kalorieë in wildsvleis


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in wildsvleis

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Vleis kalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Wildsvleis, bokke, gekook, gebraai5100100.19.13.3
Wildsvleis, bokke, rou3206.30.60.2
Wildsvleis, dra, gekook, gesmeer717089.837.19.8
Wildsvleis, beer, rou4605.72.40
Wildsvleis, bever, gekook, gebraai6640109.121.86.5
Wildsvleis, bever, rou4106.81.40
Wildsvleis, beesvleis, saamgestel uit snitte, gekook, gebraai6390104.221.59.1
Wildsvleis, beesvleis, saamgestel uit snitte, rou4106.61.40.6
Wildsvleis, bison, chuck, skouerkleed, slegs geskei, maer geroosterd, 3-5 lb gebraai, gaar, gebraai14930261.34217.9
Wildsvleis, bison, chuck, skouerkleed, slegs skeibaar maer, 3-5 lb gebraai, rou1 gebraai14720261.33916.6
Wildsvleis, bison, gemaal, gaar, pan gebraai208020.713.25.6
Wildsvleis, bison, riboye, slegs geskei maer, 1 biefstuk, gaar, gebraai316052.610.14.3
Wildsvleis, bison, rye, slegs skeibaar maer, afgewerk tot 0 vet, rou3306.30.70.3
Wildsvleis, bison, slegs geskei, maer, gebraai486096.78.23.1
Wildsvleis, bison, slegs skeibaar maer, rou3106.10.50.2
Wildsvleis, bison, skouerkleed, slegs skeibaar maer, afgewerk tot 0 vet, rou31060.60.2
Wildsvleis, bison, bo-rond, slegs geskei maer, 1 biefstuk, gaar, gebraai314054.48.93.5
Wildsvleis, bison, bo-rond, slegs geskei maer, 1 biefstuk, rou1 biefstuk5970114.111.95.1
Wildsvleis, bison, boonste suurlemoen, slegs skeibaar maer, afgewerk tot 0 vet, rou3206.10.70.3
Wildsvleis, vark, wild, gekook, gebraai544096.214.94.4
Wildsvleis, vark, wild, rou3506.10.90.3
Wildsvleis, buffels, water, gekook, gebraai445091.26.12
Wildsvleis, buffels, water, rou2805.80.40.1
Wildsvleis, kariboe, gekook, gebraai5680101.2155.8
Wildsvleis, kariboe, rou3606.410.4
Wildsvleis, hert, gekook, gebraai5370102.710.84.3
Wildsvleis, takbokke, gemaal, gekook, gebraai173024.57.63.7
Wildsvleis, hert, gemaal, rou100 gram157021.87.13.4
Wildsvleis, takbokke, lendene, slegs geskei maer, 1 biefstuk, gaar, gebraai82016.41.30.5
Wildsvleis, takbokke, rou3406.50.70.3
Wildsvleis, takbokke, skouerkleed, slegs geskei, maer gebraai, gekook, gebraai5600106.311.65.7
Wildsvleis, takbokke, peesvleis, slegs geskei, maer gebraai, gebraai, gekook, gebraai301060.44.72.3
Wildsvleis, takbokke, bo-rondte, slegs geskei maer, 1 biefstuk, gaar, gebraai155032.121
Wildsvleis, eland, gekook, gebraai4960102.66.52.4
Wildsvleis, eland, gemaal, gekook, gebraai184025.48.33.8
Wildsvleis, eland, gemaal, rou100 gram172021.88.83.5
Wildsvleis, eland, lendene, slegs skeibaar maer, gekook, gebraai190035.24.41.7
Wildsvleis, eland, rou3106.50.40.2
Wildsvleis, eland, rond, slegs geskei, maer, gekook, gebraai274054.34.61.8
Wildsvleis, eland, lendertjies, uitsonderlik maer, gaar, gebraai150028.43.21.2
Wildsvleis, bok, gekook, gebraai486092.110.33.2
Wildsvleis, perd, gekook, gebraai595095.720.66.5
Wildsvleis, perd, rou3806.11.30.4
Wildsvleis, elande, gekook, gebraai456099.53.31
Wildsvleis, elande, rou2906.30.20.1
Wildsvleis, muskrat, gekook, gebraai732094.236.70
Wildsvleis, muskrat, rou4605.92.30
Wildsvleis, opossum, gekook, gebraai8820120.540.74.8
Wildsvleis, konyn, mak, gekombineer, gebraai61709125.27.5
Wildsvleis, konyn, gedomestiseerd, saamgestel uit snitte, gekook, gestoof616090.825.17.5
Wildsvleis, konyn, gedomestiseerd, saamgestel uit snye, rou3905.71.60.5
Wildsvleis, konyn, wild, gekook, gestoof517098.710.53.1
Wildsvleis, konyn, wild, rou3206.20.70.2
Wildsvleis, wasbeer, gaar, gebraai10170116.557.916.2
Wildsvleis, eekhoring, gekook, gebraai541096.314.72.7
Wildsvleis, eekhoring, rou34060.90.1


Kyk die video: CALORIEËN CHALLENGE. Kes van den Broek (Junie 2022).