Inligting

Kalorieë in vet

Kalorieë in vet


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Vet kalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Vet, vleis-talg184900205102.1
Vet, hoender184500204.661.1
Vet, eend1150012.84.2
Vet, gans184500204.656.8
Vet, skaapmis18490020597
Vet, kalkoen184500204.660.3

Ek wou net sê hoe goed hierdie webwerf is. Die makro-voedings- en daaglikse kaloriebehoeftes sakrekenaars gebruik ek die heeltyd. Dankie!

-


Kyk die video: Hoeveel Calorieën Moet je Per Dag Eten om Af te Vallen? (Junie 2022).


Kommentaar:

  1. Serafim

    How will be commanded to understand?

  2. Mazum

    It really surprises.

  3. Zolokasa

    Ek moet vir jou sê dit is 'n waan.

  4. Bernardo

    die baie vinnige antwoord :)



Skryf 'n boodskap