Inligting

Kalorieë in Duck

Kalorieë in Duck


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in Duck

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Eend Kalorieë en Makronutriënte

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Eend, mak, lewer, rou601.68.220.6
Eend, mak, vleis en vel, gekook, gebraai472026.639.713.5
Eend, mak, vleis en vel, rou1159033112.937.9
Eend, mak, net vleis, gekook, gebraai281032.915.75.8
Eend, mak, net vleis, rou1810258.23.2
Eend, wild, bors, net vleis, rou90014.53.11
Eend, wild, vleis en vel, rou504041.636.312
Eend, jonk eendling, dom, wit pekien, bors, vleis en vel, beenloos, gekook, gebraai113013.76.11.6
Eend, jonk eendling, mak, wit pekyn, bors, slegs vleis, beenloos, sonder vel gekook, gebraai2440484.41
Eend, jonk eendling, mak, wit pekien, been, vleis en vel, been in, gekook, gebraai200024.610.52.7
Eend, jonk eendling, dom, wit pekien, been, slegs vleis, been in, gaar sonder vel, gesmoord310050.610.42.3


Kyk die video: Film Theory: The HIDDEN LORE of Dont Hug Me Im Scared! (Junie 2022).


Kommentaar:

  1. Nikree

    die absurde situasie het ontstaan

  2. Amiram

    Ek vra om verskoning dat ek inmeng ... Ek is bewus van hierdie situasie. Skryf hier of in PM.

  3. Inachus

    Ek is verseker daarvan.

  4. Yozahn

    Dis net 'n wonderlike sin

  5. Kai

    Ek dink dat u 'n fout begaan.

  6. Endymion

    Na my mening is jy verkeerd. Ek kan dit bewys. Skryf vir my in PM.



Skryf 'n boodskap