Inligting

Kalorieë in room

Kalorieë in room


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Room kalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Room, vloeistof, half en half31510.47.227.817.3
Room, vloeistof, swaar klop4123.32.444.227.5
Room, vloeistof, lig (koffie room of tafelroom)4688.86.546.328.8
Room, vloeistof, ligte sweep3503.62.637.123.2
Room, half en half, vetvry14321.86.33.42
Room, suur, gekweek4929.87.348.230
Room, suur, verminderde vet, gekweek32710.37.12918.1
Room, geklop, room bolaag, onder druk1547.51.913.38.3

Ek wou net sê hoe goed hierdie webwerf is. Die makro-voedings- en daaglikse kaloriebehoeftes sakrekenaars gebruik ek die heeltyd. Dankie!

-


Kyk die video: How to Get Thin Thighs in 5 Minutes (Junie 2022).