Inligting

Kalorieë in Crackers

Kalorieë in Crackers


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in Crackers

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Crackers kalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Crackers, kaas, lae natrium31236.16.315.76
Crackers, kaas, gereeld31236.16.315.75.8
Crackers, kaas, toebroodjie-tipe met kaasvulsel19122.93.59.50
Crackers, kaas, toebroodjie-tipe met grondboontjiebottervulsel19322.14.89.81.7
Crackers, brosbrood, rog20145.24.30.70.1
Crackers, matzo, eier11122.33.50.60.2
Crackers, matzo, eier en ui11121.92.81.10.3
Crackers, matzo, vlakte11223.72.80.40.1
Crackers, matzo, volkoring10022.43.70.40.1
Crackers, melba roosterbrood, gewone117233.610.1
Crackers, melba-roosterbrood, gewone, sonder sout27353.68.52.20.3
Crackers, melba-roosterbrood, rog (sluit pumpernickel in)55111.60.50.1
Crackers, melba-roosterbrood, koring5310.81.80.30
Crackers, melk507.70.81.70.3
Krakers, roosterbrood417.21.40.70.1
Crackers, rog, toebroodjie-tipe met kaasvulsel688.61.33.20.8
Crackers, rog, wafers, gewone204495.90.50.1
Crackers, rog, wafers, gesout5410.51.31.30.2
Crackers, saltines (sluit oester, koeldrank, sop in)30049.66.57.91.2
Crackers, saltines, vet-vry, low-natrium5912.31.60.20
Crackers, saltines, lae sout (sluit oester, koeldrank, sop in)19532.24.15.31.3
Crackers, saltines, ongesoute toppe (sluit oester, koeldrank, sop in)132.10.30.40.1
Crackers, standaard snack-tipe, gereeld31137.84.615.72.3
Crackers, standaard snack-tipe, gereeld, sout laag31137.84.615.72.3
Crackers, standaard snack-tipe, toebroodjie, met kaasvulsel688.71.330.9
Crackers, standaard snack-tipe, toebroodjie, met grondboontjiebottervulsel708.31.63.50.7
Crackers, koring, lae sout141.90.30.60.2
Crackers, koring, gereeld39353.97.117.14.3
Crackers, koring, toebroodjie, met kaasvulsel708.31.43.50.6
Crackers, koring, toebroodjie, met grondboontjiebottervulsel707.61.93.80.7
Klappers, volkoring41664.58.316.23.2
Crackers, volkoring, lae sout41664.58.316.23.2


Kyk die video: Massive Indian Curry Platter 10,000 Calorie Feast (Junie 2022).


Kommentaar:

  1. Faelkis

    Hierdie sin is eenvoudig vergelykbaar :), ek hou baie van)))

  2. Aodhan

    Ek bedoel jy is verkeerd. Ek kan dit bewys. Skryf vir my in PM, sal ons bespreek.



Skryf 'n boodskap