Inligting

Kalorieë in Turkye

Kalorieë in Turkye



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in Turkye

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Turkye kalorieë en makronutriënte

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Turkye, alle klasse, rug, vleis en vel, gekook, gebraai340037.220.15.9
Turkye, alle klasse, rug, vleis en vel, rou708065.447.313.2
Turkye, alle klasse, bors, vleis en vel, gekook, gebraai212032.28.32.4
Turkye, alle klasse, bors, vleis en vel, rou22903210.22.8
Turkye, alle klasse, donker vleis, gekook, gebraai26204010.13.4
Turkye, alle klasse, donker vleis, vleis en vel, gekook, gebraai309038.516.24.9
Turkye, alle klasse, donker vleis, vleis en vel, rou243028.813.43.9
Turkye, alle klasse, donker vleis, rou165026.55.81.9
Turkye, al die klasse, giblets, gekook, gesoom, bietjie vetvet2891.230.317.25.7
Turkye, alle klasse, giblets, rou210.33.10.70.2
Turkye, alle klasse, been, vleis en vel, gekook, gebraai148019.872.2
Turkye, alle klasse, been, vleis en vel, rou151020.57.12.2
Turkye, alle klasse, ligte vleis, gekook, gebraai220041.94.51.4
Turkye, alle klasse, ligte vleis, vleis en vel, gekook, gebraai27604011.73.3
Turkye, alle klasse, ligte vleis, vleis en vel, rou28603913.23.6
Turkye, alle klasse, ligte vleis, rou173035.32.30.8
Turkye, alle klasse, vleis en vel en korrels en nek, gekook, gebraai5330.272.724.67.2
Turkye, alle klasse, vleis en vel en korrels en nek, rou1 kalkoen87204.41131.3431.5122.2
Turkye, alle klasse, vleis en vel, gekook, gebraai291039.313.64
Turkye, alle klasse, vleis en vel, rou531067.826.67.5
Turkye, alle klasse, slegs vleis, gekook, gebraai23804172.3
Turkye, alle klasse, slegs vleis, rou334061.282.7
Turkye, alle klasse, slegs nek, vleis, gekook, gesmeer1802.70.70.2
Turkye, alle klasse, slegs nek, vleis, rou1602.40.70.2
Turkye, alle klasse, net vel, gekook, gebraai14106.312.73.3
Turkye, alle klasse, slegs vel, rou19706.518.84.9
Turkye, alle klasse, vleuel, vleis en vel, gekook, gebraai5506.630.8
Turkye, alle klasse, vleuel, vleis en vel, rou6506.74.11.1
Turkye, bors, gerook, suurlemoenpeper, 97% vetvry1 sny270.45.90.20.1
Turkye, geblik, slegs vleis, met sous2200329.32.7
Turkye, geklitste, ligte en donker vleis, gesout390.35.31.70.5
Turkye, trommelstok, gerook, gekook, met vel, been verwyder208027.99.83.1
Turkye, braaibroodjies, rug, vleis en vel, gekook, gebraai26503413.33.9
Turkye, frites, rooster, vleis en vel, rou276036.413.33.9
Turkye, braaibroodjies, slegs vleis, gekook, gebraai4607.61.50.5
Turkye, braaikuikens, terug, slegs vleis, rou5208.91.50.5
Turkye, frites, bors, vleis en vel, gekook, gebraai150028.53.10.9
Turkye, friteerders, bors, vleis en vel, rou154029.23.30.9
Turkye, patat-roasters, bors, slegs vleis, gekook, gebraai117026.20.60.2
Turkye, patat-roasters, bors, vleis alleen, rou123027.30.70.2
Turkye, braaibroodjies, donker vleis, vleis en vel, gekook, gebraai193029.47.52.2
Turkye, friteerders, donker vleis, vleis en vel, rou195030.37.22.2
Turkye, patat-roasters, donker vleis, slegs vleis, gekook, gebraai227040.462
Turkye, frites, donker vleis, slegs vleis, rou151027.83.61.2
Turkye, patat-roosters, been, vleis en vel, gekook, gebraai119019.93.81.2
Turkye, friteerders, been, vleis en vel, rou117019.93.51.1
Turkye, braaikoeke, been, slegs vleis, gekook, gebraai102018.72.40.8
Turkye, braaikoeke, been, slegs vleis, rou100018.92.20.7
Turkye, braaikoeke, ligte vleis, vleis en vel, gekook, gebraai202035.45.61.5
Turkye, braaikuiken, ligte vleis, vleis en vel, rou211036.76.11.6
Turkye, patat-roasters, ligte vleis, slegs vleis, gekook, gebraai196042.31.70.5
Turkye, braaikoeke, ligte vleis, slegs vleis, rou147032.90.70.2
Turkye, frites, vleis en vel en korrels en nek, gekook, gebraai4290.170.514.24.1
Turkye, friteerders, vleis en vel en korrels en nek, rou1 kalkoen32051.2533.8102.429.4
Turkye, braaikoeke, vleis en vel, gekook, gebraai394064.713.13.8
Turkye, frites, vleis en vel, rou415069.313.23.8
Turkye, braaikoeke, slegs vleis, gekook, gebraai210041.43.71.2
Turkye, braaikoeke, slegs vleis, rou299060.74.31.4
Turkye, braaikoeke, slegs vel, gekook, gebraai10207.17.92.1
Turkye, friteerders, slegs vel, rou10806.38.92.3
Turkye, frites, vleis, vleis en vel, gekook, gebraai5206.92.50.7
Turkye, friteerders, vleuel, vleis en vel, rou5707.52.80.7
Turkye, braaikoek, vleis, slegs vleis, gekook, gebraai2805.20.60.2
Turkye, braaikuikens, vleuel, slegs vleis, rou2805.80.30.1
Turkye, gizzard, al die klasse, gekook, gesit1030.318.23.21
Turkye, gizzard, alle klasse, rou1 gizzard121018.94.51.3
Turkye, hart, alle klasse, gekook, gekook100 gram1300.721.54.61.3
Turkye, hart, alle klasse, rou1 hart320.14.71.30.4
Turkye, ligte of donker vleis, gerook, gekook, vel en been verwyder170029.351.7
Turkye, ligte of donker vleis, gerook, gekook, met vel, been verwyder208028.19.72.8
Turkye, lewer, al die klasse, gekook, gekook229116.617.15.8
Turkye, lewer, alle klasse, rou1 lewer2332.317.916.45.5
Turkye, meganies ontbeen, vanaf Turkye rame, rou0,5 lb456030.236.212.1
Turkye, vark- en beeswors, lae vet, gerook1 pond45852.236.311.33.9
Turkye, vark- en beeswors, verminder vet, gerook3533.827.324.78.9
Turkye, wit, rotisserie, deli-sny100 gram1127.713.530.1
Turkye, vleuel, gerook, gekook, met vel, been verwyder229027.412.43.4
Turkye, jong hen, rug, vleis en vel, gekook, gebraai551057.333.99.9
Turkye, jong henne, rug, vleis en vel, rou650052.247.513.1
Turkye, jong hen, bors, vleis en vel, gekook, gebraai211031.48.62.5
Turkye, jong henne, bors, vleis en vel, rou232030.111.53.1
Turkye, jong hen, donker vleis, vleis en vel, gekook, gebraai24602913.54.1
Turkye, jong hen, donker vleis, vleis en vel, rou261028.315.64.5
Turkye, jong hen, donker vleis, net vleis, gekook, gebraai269039.810.93.7
Turkye, jong hen, donker vleis, slegs vleis, rou169026.16.32.1
Turkye, jong henne, been, vleis en vel, gekook, gebraai151019.77.52.3
Turkye, jong henne, been, vleis en vel, rou159020.47.92.4
Turkye, jong henne, ligte vleis, vleis en vel, gekook, gebraai284039.212.93.6
Turkye, jong henne, ligte vleis, vleis en vel, rou289037.614.23.8
Turkye, jong henne, ligte vleis, slegs vleis, gekook, gebraai225041.85.21.7
Turkye, jong henne, ligte vleis, slegs vleis, rou171034.82.40.8
Turkye, jong hen, vleis en vel en korrels en nek, gekook, gebraai5650.273.627.78.2
Turkye, jong henne, vleis en vel en korrels en nek, rou1 kalkoen73994.9898.1391.3111
Turkye, jong henne, vleis en vel, gekook, gebraai530068.326.47.7
Turkye, jong henne, vleis en vel, rou54906629.78.4
Turkye, jong henne, net vleis, gekook, gebraai2450417.72.5
Turkye, jong henne, slegs vleis, rou337060.18.82.9
Turkye, jong henne, net vel, gekook, gebraai14905.913.83.6
Turkye, jong henne, net vel, rou2130620.75.4
Turkye, jong henne, vleuel, vleis en vel, gekook, gebraai6707.63.81
Turkye, jong henne, vleuel, vleis en vel, rou7607.251.3
Turkye, jong tom, rug, vleis en vel, gekook, gebraai9040101.851.915.1
Turkye, jong tom, rug, vleis en vel, rou938096.858.416.5
Turkye, jong tom, bors, vleis en vel, gekook, gebraai217032.98.52.4
Turkye, jong tom, bors, vleis en vel, rou2340349.82.7
Turkye, jong tom, donker vleis, vleis en vel, gekook, gebraai222028.411.23.4
Turkye, jong tom, donker vleis, vleis en vel, rou231029123.5
Turkye, jong tom, donker vleis, net vleis, gekook, gebraai259040.29.83.3
Turkye, jong tom, donker vleis, slegs vleis, rou164026.75.51.8
Turkye, jong tom, been, vleis en vel, gekook, gebraai16580224.877.524.1
Turkye, jong tom, been, vleis en vel, rou151020.96.82.1
Turkye, jong tom, ligte vleis, vleis en vel, gekook, gebraai260038.710.52.9
Turkye, jong tom, ligte vleis, vleis en vel, rou289040133.5
Turkye, jong tom, ligte vleis, slegs vleis, gekook, gebraai216041.84.11.3
Turkye, jong tom, ligte vleis, slegs vleis, rou176036.12.40.8
Turkye, jong tom, vleis en vel en korrels en nek, gekook, gebraai5130.372.222.76.7
Turkye, jong tom, vleis en vel en korrels en nek, rou1 kalkoen127666.71712.6605.6172.2
Turkye, jong tom, vleis en vel, gekook, gebraai483067.121.76.3
Turkye, jong tom, vleis en vel, rou521069.125.17.1
Turkye, jong tom, slegs vleis, gekook, gebraai235041.16.62.2
Turkye, jong tom, slegs vleis, rou335062.17.72.5
Turkye, jong tom, net vel, gekook, gebraai13506.411.93.1
Turkye, slegs jong, net vel, rou18806.817.64.6
Turkye, jong tom, vleuel, vleis en vel, gekook, gebraai4605.82.40.7
Turkye, jong tom, vleuel, vleis en vel, rou5606.13.40.9


Kyk die video: Turkey turns Hagia Sophia back into a mosque (Augustus 2022).