Inligting

Kalorieë in slaaisous

Kalorieë in slaaisous



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in slaaisous

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Slaaislaai kalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Slaai, spek en tamatie7824.84.38413
Slaai, blou + roquefort-kaas, kommersieel, gereeld, sonder sout771.10.781.5
Slaai, blou- of roquefort-kaassous, kommersieel, gereeld771.10.781.5
Slaai, blou- of roquefort-kaasversiering, vetvry30567.85.62.10.3
Slaaisous, blou- of roquefort-kaassous, verminder kalorie21432.95.26.71.6
Slaai, blou- of roquefort-kaas, lae kalorie2437.112.517.66.3
Slaai, karringmelk, lite1 eetlepel342.40.22.60.2
Slaai, keiserslaai, gereeld12417.32.8135.620.7
Slaai, keiser, lae kalorie26444.60.710.61.7
Slaai, coleslaw97559.52.383.512.3
Slaaisous, coleslaw-verband, verminderde vet885107.6053.88
Slaai, Franse aantrek, kommersieel, gereeld712.40.170.9
Slaai, Franse aantrek, kommersieel, gereeld, sonder sout1 eetlepel692.30.16.70.8
Slaai, Franse dressing, vetvry215.1000
Slaai, Franse dressing, verlaagde kalorie52070.2133.84.9
Slaai, Franse dressing, verminderde vet384.80.12.20.2
Slaai, Franse dressing, verminderde vet, sonder sout384.80.12.20.2
Slaai, Frans, katoensaad, olie, tuisresep880.509.82.5
Slaai, Frans, tuisresep880.509.81.8
Slaai, groen godin, gereeld1046184.7106.214.6
Slaai, tuisresep, gaar4003810.724.27.4
Slaai, tuisresep, asyn en olie720.4081.5
Slaai, Italiaanse aantrek, kommersieel, gereeld431.50.14.20.7
Slaai, Italiaanse aantrek, kommersieel, gereeld, sonder sout431.50.14.20.7
Slaai, Italiaanse slaaisous, vetvry71.20.10.10
Slaai, Italiaanse aantrek, verlaagde kalorie43214.50.643.26.2
Slaai, Italiaanse verband, verminderde vet110.70.110.1
Slaai, Italiaanse verband, verminderde vet, sonder sout110.70.110.1
Slaai, KRAFT GRATIS vetvrye Italiaanse aantrek2 eetlepels203.60.50.30.2
Slaaisous, KRAFT GRATIS vetvrye Ranch-aantrek2 eetlepels4810.70.20.40.1
Slaai, KRAFT LIG GEDOEN REG! Italiaanse aantrek2 eetlepels532.50.34.50.4
Slaai, KRAFT LIG GEDOEN REG! Ranch Dressing2 eetlepels773.20.46.80.6
Slaai, KRAFT Mayo Fat Free Mayonnaise Dressing1 eetlepel11200.40.1
Slaai, KRAFT Mayo Light Mayonnaise1 eetlepel501.30.14.90.8
Slaaisous, KRAFT WIKSEL WIP GRATIS Nie-vetterige aantrek1 eetlepel132.500.40.1
Slaaisous, KRAFT WIKSLIG WIP LIG Dressing1 eetlepel372.30.130.5
Slaai, KRAFT Ranch Dressing2 eetlepels1481.30.415.62.4
Slaai, KRAFT Zesty Italian Dressing2 eetlepels1091.80.111.11.2
Slaai, mayonnaise en mayonnaise-tipe, lae kalorie61055.42.144.16.9
Slaai, mayonnaise-verband, dieet, geen cholesterol nie94457.82.280.812.1
Slaai, mayonnaise, gereeld, met sout573.50.14.90.7
Slaai, mayonnaise, nabootsing, melkroom151.70.30.80.4
Slaai, mayonnaise, nabootsing, sojabone352.402.90.5
Slaai, mayonnaise, nabootsing, sojabone sonder cholesterol682.206.71.1
Slaai, mayonnaise, lig1 eetlepel491.20.150.8
Slaai, mayonnaise, sojaboon en saffloerolie, met sout990.40.2111.2
Slaai, mayonnaise, sojaolie, met sout990.50.210.81.6
Slaai, mayonnaise, sojaolie, sonder sout990.40.2111.6
Slaaisous, mayonnaise-agtig, vetvry1 koppie21539.70.56.91.5
Slaai, pepermaaisous, kommersieel, gereeld760.50.28.21.4
Slaai, boerdery, kommersieel, gereeld1 eetlepel7310.27.70
Slaaisous, ranch dressing, vetvry1 eetlepel173.700.30
Slaai, ranch dressing, verminderde vet1 eetlepel332.40.22.60.2
Slaai, Russiese aantrek870763.964.110.1
Slaai, Russiese verband, lae kalorie234.50.10.70.1
Slaai, sesamsaadversiering, gereeld681.30.56.90.9
Slaai, soet en suur389.30.300
Slaaisous, duisend eilandbedekking, vetvry214.70.10.20
Slaaisous, duisend eilandbedekking, verminderde vet313.40.120.1
Slaai, duisend eiland, kommersieel, gereeld92536.62.787.712.7


Kyk die video: ISTANBUL TOP 10 things to do, attractions, food u0026 tips. Turkey travel Guide (Augustus 2022).