Inligting

Kalorieë in kaas

Kalorieë in kaas



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in kaas

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Kaaskalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Kaas, Amerikaanse cheddar, nabootsing5352637.431.419.7
Kaas, blou1000.76.18.15.3
Kaas, baksteen4903.730.739.224.8
Kaas, brie8021.149.866.441.8
Kaas, camembert7381.148.759.737.5
Kaas, karwei1 ons1070.97.18.35.3
Kaas, cheddar5321.732.943.727.8
Kaas, cheshire1 ons1101.46.68.75.5
Kaas, kolby5203.431.442.426.7
Kaas, maaskaas, geroom, groot of klein oesters116314.15.13.2
Kaas, huisie, geroom, met vrugte21910.424.28.75.2
Kaas, maaskaas, lae vet, 1% melkvet1636.1282.31.5
Kaas, maaskaas, lae vet, 1% melkvet, laktose verminder1 koppie1687.328.12.31.5
Kaas, maaskaas, lae vet, 1% melkvet, geen natrium bygevoeg nie1 koppie1636.1282.31.4
Kaas, huisie, lae vet, 1% melkvet, met groente1 koppie1516.824.62.31.4
Kaas, huisie, lae vet, 2% melkvet2038.231.14.42.8
Kaas, huisie, nie-vet, ongeroomd, droog, groot of klein oesters1232.7250.60.4
Kaas, huisie, met groente1 koppie2156.824.69.56
Kaas, room8106.217.580.951
Kaas, room, vetvry100 gram965.814.41.40.9
Kaas, room, lae vet55416.825.442.226.6
Kaas, edam1010.47.17.95
Kaas, feta3966.121.331.922.4
Kaas, fontina513233.841.125.3
Kaas, gjetost13212.12.78.45.4
Kaas, bok, harde tipe1 ons1280.68.710.17
Kaas, bok, soort semi1 ons1030.76.18.55.9
Kaas, bok, sagte tipe1 ons760.35.364.1
Kaas, gouda1010.67.17.85
Kaas, gruyere5450.539.342.725
Kaas, limburger4380.726.936.522.4
Kaas, lae vet, cheddar of colby2282.532.19.25.7
Kaas, lae-natrium, cheddar of kolby5252.532.143.127.4
Kaas, Mexikaan, queso anejo4926.128.339.625.1
Kaas, Mexikaanse, queso asadero4703.829.837.323.7
Kaas, Mexikaan, queso chihuahua4947.328.539.224.9
Kaas, monterey4920.932.34025.2
Kaas, monterey, lae vet4130.937.228.518.5
Kaas, mozzarella, lae natrium3704.136.322.614.3
Kaas, mozzarella, nonfat1 koppie, geskuur168435.800
Kaas, mozzarella, deel afgeroomde melk1 ons720.86.94.52.9
Kaas, mozzarella, afgeroomde melk, lae vog3995.134.326.416.7
Kaas, mozzarella, volmelk3362.524.82514.7
Kaas, mozzarella, volmelk, lae vog900.76.174.4
Kaas, mosterd4861.530.939.725.2
Kaas, mosterd, lae vet310427.919.912.4
Kaas, neufchatel740.82.86.64.2
Kaas, parmesaan, gerasper4314.138.528.617.3
Kaas, parmesaan, hard1110.910.17.34.7
Kaas, parmesaan, lae natrium4563.741.63019.1
Kaas, parmesaan, gesnipper1 eetlepel210.21.91.40.9
Kaas, gepasteuriseerde proses, Amerikaans, lae vet2524.934.49.86.2
Kaas, gepasteuriseerde proses, Amerikaans, met di natriumfosfaat5252.23143.827.6
Kaas, gepasteuriseerde proses, Amerikaans, sonder di natriumfosfaat1060.56.38.95.6
Kaas, gepasteuriseerde proses, cheddar of Amerikaans, vetvry242.23.60.10.1
Kaas, gepasteuriseerde proses, cheddar of Amerikaans, lae natrium5252.231.143.727.5
Kaas, gepasteuriseerde proses, pimento5252.43143.727.5
Kaas, gepasteuriseerde proses, switser, lae vet238635.77.14.6
Kaas, gepasteuriseerde proses, in switser, met di natriumfosfaat4682.934.63522.5
Kaas, gepasteuriseerde proses, in switser, sonder di-natriumfosfaat950.677.14.5
Kaas, port de salut4650.831.437.222
Kaas, provolone4632.833.835.122.5
Kaas, ricotta, gedeeltelike afgeroomde melk33912.62819.512.1
Kaas, ricotta, volmelk4287.527.731.920.4
Kaas, romano110197.64.9
Kaas, roquefort1050.66.18.75.5
Kaas, switser5027.135.536.723.5
Kaas, switser, lae vet2364.537.56.74.4
Kaas, switser, lae natrium4964.537.536.223.4
Kaas, tilsit960.56.97.44.8


Kyk die video: Dadelbrood (Augustus 2022).