Inligting

Kalorieë in lekkergoed

Kalorieë in lekkergoed


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in lekkergoed

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Lekkernye en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Candies, ALMOND JOY BITES18 stukke218232.213.88.2
Candies, 5de AVENUE Candy Bar27035.14.913.43.7
Candies, ALMOND JOY Candy Bar23529.2213.28.6
Lekkers, botterskorsie11125.600.90.6
Candies, CARAMELLO Candy Bar16222.32.27.44.5
Lekkers, karamels27154.73.35.81.8
Lekkers, karamels, sjokoladesmaakrol15535.10.61.30.4
Lekkers, karob153162.38.98.2
Lekkers, sjokolades bedek, karamel met neute1 stuk668.51.32.90.7
Snoepies, bedek met sjokolade, dieet of lae kalorie100 gram57542.512.639.421.9
Snoepgoed, banketbakkersbedekking, bakkie916114.13.749.441
Lekkers, suikergoedbedekking, grondboontjiebotter8907930.750.122
Lekkers, suikergoed, jogurt1 koppie skyfies887108.71045.941
Lekkers, donker sjokolades bedekte koffiebone1 porsie, 28 stukke216243126
Candies, E.J. BRACHS, BRACHS STAR BRITES Peppermint Mints3 stukke5914.7000
Lekkers, fondant, voorberei-van-resep100 gram37493.4000
Lekkers, fudge, sjokolade marshmallow, met neute, voorbereid vir resep100 gram47267.13.221.110
Lekkers, fudge, sjokolade, voorberei-van-die-resep1 stuk70130.41.81
Lekkers, fudge, sjokolade, met neute, voorberei uit die resep100 gram461684.418.96
Lekkers, fudge, vanielje met neute100 gram43574.7313.73.3
Lekkers, fudge, vanielje, voorberei uit die resep100 gram38482.31.15.42.8
Snoepies, tandvleisdruppels, dieetkos of lae kalorie (sorbitol)295160.200.40.1
Lekkers, gumdrops, styseljelliestukkies721180000
Snoepies, halavah, vlakte100 gram46960.512.521.54.1
Lekkers, hard11227.800.10
Lekkernye, hard, dieet of lae kalorie (sorbitol)1 stuk112.8000
Lekkers, HEATH BITES15 stukke20724.71.511.86.1
Lekkers, HERSHEYS GOLDEN AMOND SOLITAIRES13 stukke23419.24.915.26.2
Lekkers, HERSHEYS MELK CHOCOLATE MET AMELTJIES17 stukke21519.93.813.96.8
Lekkers, HERSHEYS-POT VAN GOUE Amandelbalk1 bar, 2.8 oz45036103013
Candies, HERSHEY, Crispy Rice Snacks Grondboontjiebotter100 gram443716.515.95.3
Candies, HERSHEY, KIT KAT BIG KAT Bar286353.415.39.9
Candies, HERSHEY, REESESTICKS bros wafers, grondboontjiebotter, melksjokolade1 porsie, 1,5 oz21923.3413.25.5
Lekkers, jelliebone4110.3000
Lekkers, KIT KAT BITES15 stukke19925.22.510.36.7
Candies, KIT KAT Wafer Bar21827.12.710.97.5
Candies, KRACKEL Chocolate Bar21026.22.710.96.5
Candies, MandM MARS, MandMS Mandel Chocolate Chocolate1026118.216.254.218.7
Candies, MandM MARS, MandMs Melksjokoladesuikergoed1023148.194427.2
Candies, MandM MARS, MandMs Mini Melk sjokoladesuikergoed30140.52.914.18.7
Candies, MandM MARS, MandMS Peanut Butter Chocolate Candies1041123.819.951.817.8
Candies, MandM MARS, MandMs Peanut Chocolate Candies877102.816.144.617.6
Candies, MandM MARS, 3 MUSKETEERS Bar9617.70.731.5
Candies, MandM MARS, MARS Almond Bar1 kroeg23431.44.111.53.6
Candies, MandM MARS, MARS MILKY WAY Bar9716.513.71.8
Candies, MandM MARS, MILKY WAY Dark Bar22436.11.48.14.2
Candies, MandM MARS, SKITTES Oorspronklike snoepgoed vir die bytgrootte830185.80.491.8
Candies, MandM MARS, SNICKERS Bar26636.85.210.94.2
Candies, MandM MARS, STARBURST Fruit Chews16635.50.23.50.5
Candies, MandM MARS, TWEE karamelkoekies28437.42.613.95.1
Candies, MandM MARS, TWEE sjokolade fudge koekstawe100 gram550567.333.35
Lekkers, MandM MARS, TWEE Koekiebars vir grondboontjiebotter28628.45.517.46.2
Lekkers, malvalekkers15940.70.90.10
Lekkers, melksjokolade15216.82.28.44
Candies, melksjokolade bedekte koffiebone100 gram51362.47.426.112.5
Lekkers, melksjokolade bedek grondboontjies77373.619.549.921.8
Lekkers, melksjokolade bedek rosyne702122.97.426.615.8
Lekkers, melksjokolade, met amandels21621.83.714.17
Lekkers, melksjokolade, met rysgraan19825.42.510.66.4
Candies, MOUNDS Candy Bar9211.10.95.13.9
Lekkers, MR. GOODBAR Sjokoladetafel26426.6516.36.9
Candies, NESTLE, 100 GRAND Bar19230.71.28.15
Lekkers, NESTLE, NA AGT Mints296.30.21.10.7
Candies, NESTLE, BABY RUTH Bar97131.55.32.6
Candies, NESTLE, BIT-O-HONEY Candy Chews6 stukke16032.40.832
Candies, NESTLE, BUTTERFINGER Bar828126.110.133.117.2
Candies, NESTLE, CHUNKY Bar173203.210.28.1
Lekkers, NESTLE, CRUNCH Bar en Dessert Topping20926.12.410.56.1
Lekkers, NESTLE, DEMETS SKILDERY Candy82598.610.947.318.4
Lekkers, NESTLE, GOOBERS Grondbone met sjokolade200195.313.14.8
Lekkers, NESTLE, OH HENRY! bar1 kroeg12017261.7
Lekkers, NESTLE, RAISINETS Sjokolade bedek rosyne185322.17.23.3
Lekkers, nougat, met amandels1 stuk5612.90.50.20.2
Lekkers, grondboontjiebalk14813.44.49.61.3
Lekkers, grondboontjiebotter bros, voorberei-van-die-resep100 gram48671.27.6194.1
Lekkers, REESES BITES16 stukke20321.54.411.67
Candies, REESES CRUNCHY COOKIE CUPS8610.11.44.82
Candies, REESEs Fast Break, melksjokolade, grondboontjiebotter, sagte nougats, snoepbraai1 porsie27735.85134.5
Snoepies, BEES NUTRAGEOUS Candy Bar28128.76.117.54.8
Lekkers, REESES grondboontjiebotterkoppies363.90.72.10.8
Candies, REESES PIECES Candy23428.15.911.67.7
Candies, REESES, FAST BREAK, melksjokolade grondboontjiebotter en sagte nougats2 o, bar26534.54.813.14.6
Candies, ROLO karamels in melksjokolade22832.62.4107
Lekkers, halfsoet sjokolade8051067.150.429.8
Lekkers, halfsoet sjokolade, gemaak met botter811107.87.150.529.8
Lekkers, sesam crunch14714.33.39.41.3
Snoepies, SKOR Toffee Bar1 bar, 1,4 oz20924.11.212.67.3
Lekkers, sagte vrugte en neutvierkante100 gram39073.82.39.50.9
Lekkers, SPESIALE DONKER sjokoladestafies21824.42.313.30
Lekkers, suikerbedekte amandels1 stuk172.40.40.60.1
Lekkers, soet sjokolade14316.91.19.75.7
Candies, soet sjokolade bedek fondant15734.50.942.3
Candies, SWEET ESCAPES Triple Chocolate Wafer Bars1 kroeg8213.90.92.51.5
Lekkers, SYMFONIE Melksjokoladetafel22324.43.612.87.7
Candies, TOOTSIE ROLL, sjokoladesmaakrol15535.10.61.30.4
Lekkers, TWIZZLERS KERSBITTE18 stukke13531.81.20.70.1
Lekkers, TWIZZLERS NIBS CHERRY BITS27 stukke13931.70.91.10.2
Candies, TWIZZLERS Strawberry Twists Candy24956.61.81.60
Candies, WHATCHAMACALLIT Candy Bar1 bar, 1,7 ons23730.43.911.48.2
Lekkers, wit sjokolade916100.71054.633
Candies, WILLY WONKAS EVERLASTING GOBSTOPPERS Jawbreakers6 stukke5914.8000
Lekkers, YORK BITES15 stukke15431.80.72.91.7
Candies, YORK Peppermint Pattie1 patty, 1,5 oz16334.40.931.8


Kyk die video: Reverse Dieting: Jouw Weg Richting Normale Calorieën (Junie 2022).


Kommentaar:

  1. Wake

    Ek is jammer, maar na my mening is jy verkeerd. Ek stel voor om dit te bespreek.

  2. Kazranos

    Daarin is iets. Earlier I thought differently, I thank for the help in this question.

  3. Mooguzragore

    So simply does not happen

  4. Ttoby

    'n Verstaanbare antwoord

  5. Brasida

    In die gesin is beide man en vrou gelyk in regte, veral die vrou. Voordat die melkmeisie tyd gehad het om die podium te verlaat, het die voorsitter van die kollektiewe plaas dadelik op haar Sjampanje by die huis geklim: vodka na die gesis van sy vrou. Ek ooh? Eva, - gesê, pruil, pipiska

  6. Koltin

    I will add this article to your bookmarks.



Skryf 'n boodskap