Inligting

Kalorieë in koek

Kalorieë in koek



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in koek

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Koek kalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Koek, kwaad, kommersieel voorberei7316.41.70.20
Koek, angelfood, droë mengsel10624.12.50.10
Koek, angelfood, droë mengsel, voorberei12929.43.10.20
Koek, boston-roompastei, kommersieel voorberei7112.20.72.40.7
Koek, wortel, droë mengsel, poeding11822.51.42.80.4
Koek, kersie fudge met sjokoladeslaai7510.80.73.51.4
Koek, sjokolade, kommersieel voorberei met sjokoladeslaai10415.51.24.61.4
Koek, sjokolade, droë mengsel, poeding-tipe11222.31.32.60.5
Koek, sjokolade, droë mengsel, gereeld12120.71.74.40.9
Koek, sjokolade, berei uit die resep sonder om te ryp4070607.260.3171.761.7
Koek, vrugtekoek, kommersieel voorberei9217.50.82.60.3
Koek, Duitse sjokolade, droë mengsel, poeding11422.71.12.70.9
Koek, gemmerbrood, droë mengsel12421.11.23.91
Koek, gemmerbrood, berei uit die resep10113.91.14.61.2
Koek, marmer, droë mengsel, poeding11822.513.30.7
Koek, pynappel onderstebo, berei uit die resep9014.313.40.8
Koek, pond, kommersieel voorberei, botter11614.61.763.5
Koek, pond, kommersieel voorberei, vetvry8017.31.50.30.1
Koek, pond, kommersieel voorberei, behalwe alle botter, verryk11715.81.65.41.4
Koek, pond, kommersieel voorberei, behalwe alle botter, onversorg11715.81.65.41.4
Koek, kortkoek, beskuit-tipe, berei uit die resep1 ons9813.71.741.1
Koek, peuselhappie koeks, crème-gevul, sjokolade met ryp10717.114.10.8
Koek, peuselhappie koeks, crème-gevul, spons10318.10.93.20.7
Koek, peuselhappie koeks, kolwyntjies, sjokolade, met ryp, lae-vet8619.11.210.3
Koek, spons, kommersieel voorberei8217.31.50.80.2
Koek, spons, berei uit die resep8416.42.11.20.4
Koek, wit, droë mengsel, poeding-tipe, verryk120231.12.70.7
Koek, wit, droë mengsel, poeding-tipe, ongerys120231.12.70.7
Koek, wit, droë mengsel, gereeld12122.11.33.10.5
Koek, wit, droë mengsel, spesiale dieet (sluit suurlemoensmaak in)11322.60.92.40.4
Koek, wit, berei uit die resep met die versiering van klapper10117.91.22.91.1
Koek, wit, berei uit die resep sonder om te ryp3167507.447.911029
Koek, geel, kommersieel voorberei, met sjokoladeslaai10715.71.14.91.3
Koek, geel, kommersieel voorberei, met vanieljeroostering10616.714.10.7
Koek, geel, droë mengsel, lig11523.81.31.60.4
Koek, geel, droë mengsel, poeding12022.71.12.80.7
Koek, geel, droë mengsel, gereeld, verryk12222.11.23.30.5
Koek, geel, droë mengsel, gereeld, onversorg12222.11.23.30.5
Koek, geel, berei uit die resep sonder om te ryp294943343.3119.332.1


Kyk die video: Healthy Oatmeal Cookies. 3 Different Ways (Augustus 2022).