Inligting

Kalorieë in brood

Kalorieë in brood



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorieë in brood

Waar daar meer as een porsiemeting beskikbaar is, klik op die porsie om ander porsies te kies.

Broodkalorieë en makrovoedingstowwe

Dien
Klik om ander eenhede te sien
kalorieëcarb
(G)
proteïen
(G)
Totale vet
(G)
Sat. vet
(G)
Brood, piesang, voorberei uit resep, gemaak met margarien9215.51.230.6
Brood, boston bruin, geblik5512.31.50.40.1
Brood, koringbrood, droë mengsel, verryk (sluit mieliepapmengsel in)11919.723.50.9
Brood, koringbrood, droë mengsel, voorberei8913.622.80.8
Brood, koringbrood, droë mengsel, onverrykt (sluit mieliepapmengsel in)11919.723.50.9
Brood, koringbrood, berei uit 'n resep, gemaak met 'n lae vet (2%) melk7512.31.920.4
Brood, gekraakte koring74142.51.10.3
Brood, eier8013.62.71.70.5
Brood, eier, geroosterd8914.931.90.5
Brood, Frans of wijn (insluitend suurdeeg)8816.62.810.2
Brood, Frans of vienna, gerooster (insluitend suurdeeg)8616.42.810.2
Brood, Indies, braai, gemaak met varkvet (Navajo)100 gram33048.36.712.24.6
Brood, Ierse koeldrank, voorberei uit die resep1 ons8215.91.91.40.3
Brood, Italiaans7714.22.510.2
Brood, kniel neer (Navajo)100 gram19539.54.32.20.4
Brood, gemengde graan (sluit volgraan, 7 graan in)7113.22.81.10.2
Brood, gemengde graan, gerooster (sluit volgraan, 7 graan in)7714.33.11.20.2
Brood, hawersemels6711.32.91.20.2
Brood, hawersemels, gerooster7312.43.21.40.2
Brood, hawermout7613.72.41.20.2
Brood, hawermeel, gerooster8314.92.61.40.2
Brood, pitabroodjies, wit, verryk16533.45.50.70.1
Brood, pitabroodjies, wit, onverryk7815.82.60.30
Brood, pita, volkoring17035.26.31.70.3
Brood, proteïen (sluit gluten in)6912.43.40.60.1
Brood, proteïen, gerooster (sluit gluten in)7713.63.70.70.1
Brood, pompnikkel7113.52.50.90.1
Brood, pompnikkel, gerooster7814.82.710.1
Brood, rosyntjie, verryk7814.82.21.20.3
Brood, rosyntjie, gerooster, verryk8416.12.41.40.3
Brood, rosyntjie, onverryk7814.82.21.20.3
Brood, minder kalorie, semelsemels5711.72.30.90.1
Brood, minder kalorie, hawersemels, geroosterd6813.92.71.10.2
Brood, verlaagde kalorie, hawermeel6012.32.210.2
Brood, verlaagde kalorie, rog5811.52.60.80.1
Brood, verlaagde kalorie, koring5612.42.60.70.1
Brood, minder kalorie, wit5912.62.50.70.2
Brood, rys semels6912.32.51.30.2
Brood, rys semels, gerooster7513.42.71.40.2
Brood, rog7313.72.40.90.2
Brood, rog, gerooster8115.12.710.2
Brood, koring (sluit koringbessie in)7413.42.61.20.3
Brood, koring semels7013.62.510.2
Brood, koringkiem7413.72.70.80.2
Brood, koringkiem, gerooster8315.430.90.2
Brood, koring, geroosterd (sluit koringbessie in)8014.52.81.20.3
Brood, wit, kommersieel voorberei (sluit sag in brood krummels)12022.83.41.50.3
Brood, wit, kommersieel bereid, min sout12022.33.71.60.4
Brood, wit, kommersieel voorberei, gerooster13224.54.11.80.3
Brood, wit, kommersieel berei, gerooster, natrium min sout8315.42.61.10.3
Witbrood, berei uit die resep, gemaak met 'n lae vet (2%) melk8114.12.21.60.3
Witbrood, berei uit die resep, gemaak met nie-vet droë melk7815.22.20.70.1
Brood, volkoring, kommersieel voorberei7013.12.71.20.3
Brood, volkoring, kommersieel voorberei, geroosterd7914.73.11.40.3
Brood, volkoring, berei uit die resep7914.62.41.50.2
Brood, volkoring, voorberei uit resep, gerooster86162.61.70.2


Kyk die video: WATCH: How To Prepare Indian Lemon Rice in Yiddish (Augustus 2022).